Europos čempionato rezultatai

55- ojo Europos F.I.T.A.S.C. Sportingo čempionu tapo prancūzas Matthieu Delmas, kuriam pavyko pataikyti į 193 tikrai nelengvomis trajektorijomis skriejusius taikinius. Dėl antros vietos vyko atkaklus persišaudymas tarp daugkartinių Pasaulio ir Europos čempionatų prizininkų Charles Bardou ( Prancūzija ) ir Jeri Tamas ( Vengrija ). Šią puikią kovą vieno taško persvara laimėjo Prancūzijos atstovas.
Mes savo ruožtu sveikiname Virgilijų Grybę Europos sportingo čempionate pataikius 181/200 ir užėmus aukštą 37 vietą tarp daugiau kaip 500 stipriausių Pasaulio šaulių! Pasibaigus Europos čempionatui baigėsi ir Europos taurės įskaita, kur susumavus rezultatus paaiškėjo, kad Virgilijus 2022 metų Europos taurės varžybose užėmė 5 vietą!
Aukštus rezultatus Prancūzijoje vykusiame čempionate užfiksavo ir kiti Lietuvos atstovai – Jonas Pakalniškis pataikė 173, Ramūnas Ralys 169 taikinius iš 200.