Europos F.I.T.A.S.C. sportingo čempionato rezultatai

Gegužės 11-14 dienomis Kipre vyko 56 – asis Europos sportingo čempionatas, kuriame jau nebe pirmą savo čempiono titulą iškovojo Prancūzijos šaulys Christophe Auvret. Kad apgintų čempiono vardą šiam šauliui reikėjo pataikyti 192 taikinius iš 200.

Geriausias Lietuvos šaulys Virgilijus Grybė pataikė 178/200 ir OPEN kategorijoje tarp 473 aukščiausio meistriškumo šaulių užėmė 38 vietą, na o senjorų kategorijoje pirmoje čempionato pusėje lyderiu buvęs Virgilijus užėmė 6 -ąją vietą! Sveikiname su puikiu rezultatu ir garbingu apdovanojimu!

Aukštą meistriškumą demonstravo ir kiti mūsų šauliai: Jonas Pakalniškis 169/200 – 115 vieta OPEN kategorijoje, Ramūnas Ralys 155/200 – 251 vieta. Veteranų įskaitoje varžęsis Vidūnas Mekšrūnas pataikė 134 taikinius ir užėmė aukštą 36 – ąją vietą.

Pirmą kartą aukščiausio rango varžybose dalyvavęs Mindaugas Džiugas pataikė 119 taikinių. Sveikiname Mindaugą su čempionatų krikštu, linkime pasiekti savo užsibrėžtus tikslus ir ateityje demonstruoti aukščiausius rezultatus. Įgauta neįkainojama patirtis tikrai pravers ateityje!