Pasaulio šaudymo taurės etapas Vilniuje – su naujovėmis

Savaitgalį Lietuvos sporto centro šaudykloje Vilniuje vyks šaudymo į skriejančius taikinius pasaulio taurės etapas ir varžybos Lietuvos didžiajam prizui laimėti. Šįsyk varžybų dalyvių, tarp kurių yra ir visame pasaulyje garsūs šauliai, lauks svarbios naujovės, skelbiama organizatorių pranešime žiniasklaidai.

„Šaulius pasitinka smarkiai atsinaujinusi šaudykla. Pastatyti pasaulinės kokybės taikinių leidimo bokštai, nuo sudėtingų oro sąlygų saugančios poilsinės. Akivaizdu, kad naujovės koreguos taikinių skrydžių trajektorijas. Bus labai įdomu“, – sako drauge su Lietuvos sportingo federacija varžybas organizuojančio „Stendinio šaudymo centro“ ir „VG Shooting Academy“ vadovas Virgilijus Grybė.

Dvi dienas dėl Lietuvos Didžiojo prizo ir pasaulio taurės etapo apdovanojimų pagal FITASC „Compak Sporting“ taisykles kovos daugiau nei 150 šaulių iš 12 pasaulio valstybių. Pasak V. Grybės laukiama ypač daug suomių šaulių. Tradiciškai atvyks ženklus latvių šaulių – moterų ir vyrų – būrys. Tarp pretendentų laimėti aukščiausius apdovanojimus – vienas garsiausių pasaulio šaudymo į skriejančius taikinius meistrų Lefkios Miltiadous – Europos ir Azijos čempionas.

„Susidomėjimas varžybomis pranoko lūkesčius. Galbūt daug ką suintrigavo nauja technika, tačiau tikriausiai savo padarė ir pagarsėjusi mūsų varžybų atmosfera ir svetingumas“, – sako V. Grybė.

Tarptautinės šaudymo į skriejančius taikinius varžybos Lietuvos sporto centro šaudykloje Vilniuje (S. Batoro 90A) oficialiai prasidės atidarymo ceremonija penktadienį 18 val. Šeštadienį varžybos vyks nuo 9 iki 16 val. Sekmadienį – nuo 9 iki 15 val. Varžybų metu šaulių laukia 200 įvairaus sudėtingumo taikinių, skriejančių skirtingu greičiu ir trajektorijomis.