Paskutinėje repeticijoje prieš Pasaulio čempionatą – bronzos medalis.

Pasirengimą ateinantį savaitgalį vyksiančiam pasaulio šaudymo į skriejančius taikinius pagal „Compak Shooting“ taisykles vilnietis Virgilijus Grybė baigė lipdamas ant „Grand Prix Cyprus“ varžybų pakylos. Praėjusį savaitgalį Kipro sostinėje Nikosijoje Lietuvos šaulys iškovojo trečią vietą šiame FITASC pasaulio taurės varžybų etape. „Tai buvo puiki repeticija prieš svarbiausias „Compak sporting“ metų varžybas. Įtampa buvo didelė, iki paskutinės serijos nebuvo aišku, kas laimės. Prašoviau kelis lengvus taikinius“, – sakė V. Grybė, vadovaujantis „VG Shooting Academy“ šaudymo mokyklai. Dvi dienas trukusių šaudymo varžybų metu jis numušė 191 taikinį iš 200. Nuo nugalėtojo – lenko Remigiuszo Wlodarczyko – V. Grybė atsiliko dviem taškais. Antrąją vietą užėmė rusė Inna Aleksandrova, surinkusi 192 taškus. Iš viso dėl „Grand Prix Cyprus“ taurės kovojo 128 dalyviai iš 21 šalies. Be V. Grybės varžybose dalyvavo dar du Lietuvos šauliai. „Open“ kategorijoje Povilas Strasevičius užėmė 98-ąją vietą (151 taškas), o tarp veteranų Vydūnas Mekšrūnas buvo aštuntas (141). V. Grybė šiais metais yra laimėjęs FITASC pasaulio „Compak sporting“ taurės etapą Latvijoje, o 2019 m. Vengrijoje tapo pasaulio čempionato prizininku. Ateinantį savaitgalį „Compak sporting“ pasaulio čempionatas vyks taip pat Kipre, tik Larnakos mieste. Ten susirinks geriausi šauliai iš viso pasaulio.