Sėkmingos varžybos Marijampolėje

Marijampolės mero taurės varžybose puikiai pasirodė visi Compak šaudymo klubo nariai. Aukščiausioje – A meistriškumo kategorijoje ant nugalėtojų pakylos užlipo visi trys klubo nariai: Virgilijus Grybė – pirma vieta, Nerijus Vaitekūnas – antra, Giedrius Malakauskas liko trečias. Dėl pirmos vietos persišaudę Virgilijus ir Nerijus buvo surinkę po 93 taškus. Lemiamos serijos metu Virgilijus įjungė aukščiausią pavarą ir sportinių dupletų  aikštelėje pataikė visus 25 taikinius!

Jaunių kategorijoje visi prizininkai Virgilijaus Grybės treniruojami šauliai: pirmos vietos laimėtojas Naglis Balašaitis 82/100, antros Nojus Kručkauskas 78/100 +18, trečios Emilis Garsdal 78/100 + 17. Senjorų kategorijoje nugalėtoju tapo taip pat mūsų klubo narys – Sigutis Siudikas 83/100, O C meistriškumo grupėje, po persišaudymo antrąją vietą Laimėjo Tomas Kovėra 79/100 +18.

Džiaugiamės už visus Compak šaudymo klubo narius ir kviečiame toliau treniruotis bei siekti aukštų sportinių tikslų.