Sveikinam Nojų Kručkauską su aukštu pasiektu rezultatu!

Savaitgalį į Marijampolės šaudyklą susirinko gausus būrys šaulių iš visos Lietuvos. Marijampolės stendinio šaudymo klubas įdeda labai daug pastangų šaudymo sporto populiarinimui, varžybų sklandžiam vykdymui, o tai vertindami šauliai noriai dalyvauja Suvalkijos sostinėje vykstančiose varžybose.

Vedini pakilios nuotaikos ir supančios draugiškos atmosferos šauliai pasiekė daug puikių rezultatų. Atskirai norisi paminėti jaunąjį šaulį Nojų Kručkauską, kuris demonstruodamas puikią šaudymo techniką pataikė 90 taikinių iš šimto ir tapo D meistriškumo grupės bei jaunių kategorijos nugalėtoju. Turint tokių talentingų jaunų šaulių mūsų sporto laukia puiki ateitis!

Absoliučiai geriausią varžybų rezultatą pasiekė įspūdingą sportinę formą demonstruojantis Vilius Urbonas, pataikęs 95/100 ir pagerinęs savo asmeninį rekordą tapo B meistriškumo grupės nugalėtoju. Panašu, kad tokiais tempais tobulėjant, artimiausiuose Pasaulio bei Europos čempionatuose Lietuvos komanda bus pakankamai stipri pasivaržyti dėl apdovanojimų su pasaulio šaudymo sporto lyderiais.