Žiemos taurės varžybos

Savaitgalį Vilniuje vyko Compak sporting Žiemos taurės varžybos. Varžybos vyko vieną dieną su 100 taikinių programa. Varžybų organizatorius – Compak šaudymo klubas, pasistengė, kad varžybų dalyviai nesušaltų ir paruošė jiems puikiai šildančių taikinių trajektorijų ir karštos sriubos. Tad net ir nepasiekę savo pastovaus šaudymo vidurkio šauliai po varžybų nestokojo geros nuotaikos.

Absoliučiai geriausią varžybų rezultatą pasiekė ir A grupėje nugalėtoju tapo Virgilijus Grybė, pataikęs 94 taikinius iš 100. Antras liko tik vienu tašku čempionui nusileidęs Arnis Romans iš Latvijos 93/100, trečias – Žygimantas Šimaitis 91/100.

B grupėje puikų rezultatą pademonstravo ir nugalėtoju tapo Dainius  Nedzinskas 89/100, antroji vieta atiteko Nagliui Balašaičiui 84/100, trečioji – Daliui Šimaičiui 82/100.

C grupės lyderiu, kaip ir pernai išlieka Laurynas Jucius, laimėjęs su rezultatu 79/100 + 16. Laurynui persišaudyme nusileido ir antrą vietą užėmė Armantas Skorupskas 79/100 +15, trečias liko Justinas Valužis 76/100.

Didžiausia konkurencija buvo D grupėje, kurioje varžėsi net 22 šauliai. Ant nugalėtojų pakylos šioje grupėje lipo Edvinas Dinda 75/100, Tautvydas Ramonas 73/100 ir Matas Morkevičius 72/100. Tikimės, kad gan sudėtingi taikinių skrydžiai neprivers pradedančiųjų šaulių nukabinti nosies ir jie toliau sparčiai tobulės siekdami aukščiausių rezultatų.